Luksusowe piwniczki ogrodowe – Garden Secret Standard

Projekt:
Realizacja:
Powierzchnia:
Kubatura:

2020
2021

Inwestor:
Lokalizacja:
Wizualizacje:
Zespół:

NAWI Solutions Sp. z o.o. Sp. k.

Dawid Pyka
Dorota Pyka, Dawid Pyka

To już druga piwniczka z serii Garden Secret, którą projektowaliśmy dla firmy Nawi Design.
Twój ogród może stać się wyjątkową przestrzenią, w której możesz cieszyć się takim samym komfortem jak w swoim domu. Bez względu na to, czy wylegujesz się przy basenie, na leżaku, hamaku czy zabawiasz gości przy letnim grillu, Garden Secret Standard to przestrzeń, która doda luksusu i funkcjonalności Twojemu ogrodowi. Relaksuj się w słońcu mając pod ręką wszystkie napoje, drinki czy przekąski zawsze idealnie schłodzone. Garden Secret Standard to również twój wspaniały letni pokój, który zapewni schronienie kiedy słońce świeci zbyt mocno. Wejdź, schłodź się i odpocznij w relaksującej przestrzeni Garden Secret Standard, w której temperatura jest zawsze optymalna. Wnętrze to mieszanka naturalnych materiałów tworzących atmosferę ciepła i spokoju oraz chłodniejszego charakteru nowoczesnego designu. Wyjątkowy!

Naturalne jasne drewno, nowoczesne linie i gładkie ściany tworzą tę estetyczną przestrzeń. Designu dopełnia oświetlenie Led w krawędziach łuków. Bez kompromisów i pobłażliwości w zakresie komfortu i funkcjonalności, cała przestrzeń została zaprojektowana tak aby ułatwić codzienne funkcjonowanie. Aż 9m2 półek o ergonomicznym kształcie pomieszczą zapasy dla całej rodziny, zbiory z własnego ogrodu lub sadu. Szybko docenisz tą przestrzeń!

Każde wnętrze powinno mieć odpowiedni klimat, być przyjemne i odzwierciedlać Twoją osobowość. Uwolnij swój styl i nadaj temu wnętrzu swój charakter! Neutralne kolory tworzą idealne tło do indywidualnych kreacji.

Garden Secret Standard to jasna, funkcjonalna i komfortowa przestrzeń, która szybko stanie się integralną częścią Twojego ogrodu. Garden Secret Standard jest tak wyjątkowa i pięknie zaprojektowana, że prawie smuci fakt, że jest ukryta – a jednak, jak fajnie!